Biegiem do koszar! Trwają zapisy

Rekreacja

Już 17 maja 2019 roku w Garnizonie Modlin odbędzie się druga edycja nocnej imprezy biegowej, której pięciokilometrowa trasa została wytyczona wewnątrz Koszar Obronnych, nazywanych najdłuższym budynkiem Europy. Biegiem do koszar! to jedyny na świecie bieg, którego pięciokilometrowa trasa została wytyczona niemal w całości w budynku. Nasz portal objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Koszary Obronne w Garnizonie Modlin, nazywane najdłuższym budynkiem w Europie to wielokondygnacyjna zabytkowa budowla o długości 2250 metrów, znajdująca się zaledwie 34 km od Warszawy. Tegoroczna edycja będzie drugą edycją.  W poprzednim roku impreza okazała się fantastyczną inicjatywą dla wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy przekonani, że tym razem będzie jeszcze lepiej.

Zapisy ruszyły właśnie dziś, 11 marca i potrwają teoretycznie do 11 maja. Dlaczego teoretycznie? Bowiem już dziś po południu nie rozeszło się połowę miejsc! Link do zapisów mogą znaleźć Państwo w TYM MIEJSCU.

Jak podkreśla jeden z organizatorów tej imprezy, Sebastian Sosiński, kwota zebrana od biegaczy zostanie przeznaczona na wyjątkowe obszerne pakiety i atrakcje podczas biegu. Tak jak wspomnieliśmy, nasz portal będzie patronem medialnym tego wydarzenia i mogą spodziewać się Państwo dużo ciekawych materiałów na temat Biegu do Koszar. Do zobaczenia na starcie! My na pewno się tam pojawimy.

zdj. Biegiem do Koszar