Bieg Parkrun Jabłonna: Paweł Witkowski najlepszy w porannym biegu w Pałacu Jabłonnie [ZDJĘCIA]

Rekreacja

W sobotę 2 grudnia o godzinie 9:00  na terenie kompleksu pałacowego w Jabłonnie pojawiło się 38 biegaczy. Najlepszy okazał się Paweł Witkowski z czasem 18 minut 58 sekund.

Warunki tego dnia niestety nie sprzyjały bieganiu. Zawodnicy musieli pokonać 5 km w trzech okrążeniach. Przez całą trasę  musieli zmagać się z błotem oraz śniegiem, który na pewno utrudniał osiąganie dobrych rezultatów. W tych niekorzystnych warunkach najlepiej poradził sobie Paweł Witkowski, który wygrał cały bieg w okół Pałacu w Jabłonnie.

Na starcie pojawiła się również pani Ludwika Chewińska. Była olimpijka, która w 1973 roku w Rotterdamie zdobyła srebrny medal, a od ponad 51 lat należy do niej rekord polski w pchnięciu kulą. Pani Ludwice mimo, że zajęła ostatnie miejsce należą się ogromne brawa, że ukończyła te zawody.