Podnoszenie ciężarów. Nowodworscy sztangiści zgarnęli 5 medali [ZDJĘCIA, WIDEO]

Inne dyscypliny

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada sztangiści Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wzięli udział w siedleckim Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego do lat 15 i 17. Podopieczni trenera Marcina Ciesielskiego przywieźli aż 5 medali!

W kategorii  piętnastolatków do 56 kg lat bardzo dobrze zaprezentował się Adrian Nesner, który ukończył rywalizację na drugim miejscy z wynikiem 133 kg w dwuboju (58/75 kg), a jego rówieśnik Kacper Iwański w kategorii do 85 kg uzyskał 145 kg (60/85 kg) zdobywając złoty medal.

Wśród siedemnastolatków w kategorii +105 kg Jan Bieżuński podrzucił i wyrwał w sumie 202 kg (95/107 kg) i zajął 2. miejsce. Do 77 kg z brązowym medalem turniej zakończył Bartosz Sałaciński, który w dwuboju uzyskał 194 kg (82/112 kg), natomiast srebrny medal zdobył Kacper Dominiak, który uniósł 224 kg (96/128 kg). Warto zaznaczyć że Kacper Dominiak zaliczył 6 podejść i pobił rekordy życiowe w rwaniu i podrzucie.

Gratulujemy ciężarowcom świetnych wyników!