eSport: Damian Kawczyński najlepszy w lidze FIFA

Inne dyscypliny

Damian Kawczyński został  zwycięzcą pierwszego sezonu Ligi FIFA 19 organizowanej przez NoToSport.pl eSport League. W finale pokonał Tobiasza Skurę 5:3 

Pierwszy sezon za nami. Do gry stanęło 16 zawodników, którzy od czerwca walczyli między sobą o miano najlepszego gracza FIFA 19 na konsolach Playstation 4. W finale Kawczyński pokonał Skurę, który według innych zawodników miał wygrać całą ligę. Nic bardziej mylnego. Damian był nie do zatrzymania i mecz finałowy wygrał 5:3. Zwycięzca pierwszego sezonu wygrał nową grę FIFA 20, ufundowaną przez głównego sponsora ligi – Miasto i Gminę Serock. Dodatkowo Burmistrz Serocka i Wójt Gminy Jabłonna przekazali nagrody dla graczy z miejsc 1-4 – za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Po finale poprosiliśmy Damiana o krótki komentarz do całego turnieju – Poziom turnieju w fazie zasadniczej nie był wysoki. W meczach, gdzie nie udało się zwyciężyć nie odstawałem od przeciwnika. W play-offach mimo, iż wyniki na to nie wskazują grało się już o wiele trudniej. Brakowało dyscypliny niektórych zawodników, których wręcz trzeba było prosić o mecz. Uważam, że jeśli ktoś nie dysponuje czasem nie ma sensu, aby komuś zawierał miejsce. Kontakt z administracją na dobrym poziomie. Swoje uwagi przekazywałem na bieżąco, więc liczę na to, że uda się zrobić chociaż kilka poprawek.

Półfinały:

  • Skura – Skowroński 4:1/2:1
  • Kawczyński – Gadzała 7:1/3:0

Mecz o III miejsce:

  • Skowroński – Gadzała 3:0

Finał:

  • Kawczyński – Skura 5:3

Pierwszy sezon za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w całej zabawie i zapraszamy do tworzenia jak najlepszych składów w Ultimate Team, bowiem drugi sezon odbędzie się w właśnie w tym trybie.

Dziękujemy także w imieniu swoim i graczy Burmistrzowi Serocka – Panu Arturowi Borkowskiemu i Wójtowi Gminy Jabłonna – Panu Jarosławomi Chodorskiemu za wsparcie i przekazanie nagród.