DSF Kickboxing Challenge: Już 9 marca w hali NOSiR!

Inne dyscypliny

Widzieliście już filmik promujący galę „DSF Kickboxing Challenge: TWIERDZA”? Impreza odbędzie się 9 marca w NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim. W walce wieczoru debiut w federacji zaliczy wracający do kickbokserskich korzeni Piotr Strus, który równolegle rywalizuje z sukcesami w MMA, bijąc się dla prestiżowej międzynarodowej organizacji ACB. Wcześniej do obrony tytułu mistrzowskiego DSF Kickboxing Challenge w formule Full Contact w wadze do 81 kg przystąpi znakomity Łukasz Wichowski.

Na gali DSF Kickboxing Challenge: TWIERDZA odbędzie się także turniej K-1 w kategorii junior półśredniej (do 65 kg). Wystąpi w nim czterech zawodników ze ścisłej europejskiej czołówki – w tym Eliasz Jankowski i czempion WAKO PRO Yuri Zhukovsky z Białorusi. Jeśli obaj pokonają swoich przeciwników, w finale czeka ich rewanż za krwawą wojnę sprzed kilku tygodni w Hali Orbita we Wrocławiu podczas DSF Kickboxing Challenge 13.

W osobnych walkach zaprezentują się także utytułowany Rafał Dudek (71 kg) oraz jego podopieczny Marcin Mazurkiewicz (77 kg) z klubu Fight House Nowy Sącz. Już wkrótce obaj mogą walczyć o mistrzowskie pasy federacji. Oprócz tego kibicom pokażą się także Jarosław Zawodni (91 kg) oraz Dawid “Mirko” Mirkowski (81 kg). To będą wielkie kickbokserskie emocje w Twierdzy Kickboxingu!

Bilety na marcową galę „DSF Kickboxing Challenge: TWIERDZA” są dostępne w cenie od 50 PLN w serwisie TicketClub.pl.