Drużyna z Legionowa walczy w E-sportowej Lidze Miast

Inne dyscypliny

Miesiąc temu legionowska drużyna Legionowo E-sport rozpoczęła zmagania w Lidze Miast po tym jak bezproblemowo poradziła sobie w kwalifikacjach. Założycielem całych zawodów jest SUPER GAME E-sport.

W sześcioosobowym zespole występują tacy zawodnicy jak Paweł „Gawon” Gąsiorowski, Adrian „SAYN” Łączyński, Przemysław „Pietrek” Pietrak, Michał „T3” Różański, Rafał „Kali” Kalinowski oraz tzw. zastępca Patryk „Grzybek” Szybicki. Pięciu pierwszych zawodników reprezentuje na co dzień swoją drużynę w lidze e-sportowej. Gracze rywalizują ze swoimi przeciwnikami w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Rozegrali już 3 spotkania. Zaliczyli dwa zwycięstwa i jeden remis. W pierwszym meczu wygrali z zespołem z Gdyni 16:12. Drugie spotkanie zakończyło się remisem 15:15 z drużyną z Wielunia. Ostatni mecz legionowska ekipa wygrała z Koninem 16:3 kompletnie demolując swojego przeciwnika. Wszystkie mecze były rozgrywane na mapie Mirage. Następny mecz legionowska drużyna rozegra z zespołem z Gniezna. Grę zaplanowano na niedzielę na godzinę 21:00.