Pływanie: Nowodworzanki wicemistrzami Mazowsza!

Inne dyscypliny

W sobotę 17 lutego w Ciechanowie odbyły się I Mistrzostwa Mazowsza w pływaniu. W tych zawodach debiut zaliczyli zawodnicy sekcji pływackiej nowodworskiego NOSiR-u. Nowodworzanki zostały wicemistrzami w sztafecie 4x 50 metrów stylem dowolnym!

Debiut na nowych dystansach i stylach przyniósł bardzo dobre efekty w postaci nowych rekordów życiowych nowodworskich zawodników. Sztafeta panów na dystansie 4×50 m stylem dowolnym w składzie: Igor Bułkin, Igor Bzymek, Jan Michałowski, Mikołaj Zalewski zajęła IV miejsce. Zaś panie na tym samym dystansie w składzie: Oliwia Bulka, Sylwia Sac, Julia Grzegorzewska, Wiktoria Westfal z czasem 2:33.39 wywalczyły II miejsce, zdobywając tym samym wicemistrzostwo Mazowsza!