Puchar Polski: Świt zagra z pierwszoligowcem. Znany jest termin i cena biletów

Bez kategorii
Puchar Polski Świt

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski zagra z beniaminkiem I ligi – Odrą Opole. Mecz odbędzie się 15 lipca o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nowodworzanie już na początku przygody z Pucharem Polski zostali rzuceni na głęboką wodę. Pierwszym rywalem będzie wicelider II ligi w ubiegłego sezonu, który bez problemu wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy. Świt, jako drużyna występująca w niższej lidze będzie gospodarzem tego spotkania.

Klub ze Sportowej ustalił także termin rozegrania meczu na 15 lipca (sobota) godz. 18.00. Będzie to nie lada gratka dla kibiców z Nowego Dworu, którzy podobnie jak przed rokiem będą mogli zobaczyć swój zespół w konfrontacji z potencjalnie dużo lepszym rywalem. Przypomnijmy, że w ubiegłej edycji Pucharu Polski, także na etapie rundy przedwstępnej Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał ówczesnego pierwszoligowca – Znicz Pruszków i odpadł dopiero w następnej rundzie z późniejszym półfinalistą – Wigrami Suwałki.

Cena biletu na to spotkanie nie będzie się różniła od tych na mecze ligowe i wyniesie 10 zł.