NOSiR: Porażka w Piasecznie

Bez kategorii

W niedzielę koszykarze NOSiRu Nowy Dwór Mazowiecki rozegrali w Piasecznie zaległy mecz w III lidze koszykówki. Przeciwnikiem nowodworzan był tamtejszy MUKS. Gospodarze wygrali to spotkanie 81:69.

Od początku pierwszej kwarty oglądaliśmy wymianę punkt za punkt. MUKS prezentował skuteczne rajdy pod kosz gości, które często kończyły się faulem. NOSiR odpowiedział dobrymi dograniami z obwodu do podkoszowych, którzy nie marnowali nadarzających się okazji. Po pierwszych 10 minutach zawodnicy z Piaseczna mieli przewagę 1 punktu. W dalszej części tego spotkania nowodworzanie zaczęli popełniać błędy. Ponadto gospodarze odskoczyli i zbudowali sobie kilku punktową przewagę.

Po długiej przerwie Biało-Niebiescy ruszyli w pogoń za przeciwnikiem. W trzeciej partii zdobyli o dwa punkty więcej niż, niwelując stratę z 11 do 9 punktów. Ostatecznie to MUKS cieszył się ze zwycięstwa 81:69.

Następne spotkanie podopieczni trenera Artura Licińskiego zagrają 2 grudnia, a podejmą w hali przy ulicy Młodzieżowej rezerwy ROSY Radom. Początek tego meczu o godzinie 11:00.

MUKS Piaseczno – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 81:69 (I kwarta:23:22, II kwarta: 49:38, III kwarta: 66:57)

NOSiR: Tomasz Wiśniewski, Przemysław Borowczyk, Tomasz Zakrzewski, Piotr Luba, Grzegorz Wójcik, Łukasz Zakrzewski, Dominik Rachoń, Tomasz Hołociński, Dominik Brandt, Paweł Czerniakowski.