NOSiR: Piaseczno ponownie za mocne [Zdjęcia]

Bez kategorii

W środowy wieczór nowodworscy koszykarze rozegrali zaległe spotkanie z MUKS-em Piaseczno. Podobnie jak jesienią i tym razem lepsi okazali się piaseczczanie.

Ten mecz lepiej rozpoczął się dla nowodworzan, którzy po 3 minutach gry prowadzili 9. punktami. Wówczas przyjezdni rzucili 2 „trójki” i zaczęli odrabiać straty. Biało-niebiescy odpowiedzieli w końcówce rzutami Tomasza Zakrzewskiego i Łukasza Kubickiego. Po pierwszych 10 minutach NOSiR prowadził 21:15.

W drugiej kwarcie nowodworzanie zaczęli popełniać błędy, a goście zniwelowali ich prowadzanie z 6 punktów do wyniku 23:19. Piaseczno z każdą piłką coraz bardziej się rozpędzali, momentami nie pozwalając NOSiR-owi wyjść z własnej połowy. Przyjezdnym udało się złapać kontakt z biało-niebieskimi przy wyniku 28:27, a chwilę później po raz pierwszy tego wieczoru objęli prowadzenie. Pomimo zażartej walki, to oni schodzili na przerwę prowadząc 1 punktem.

Po przerwie to goście z Piaseczna byli nadal stroną dominującą. Przyjezdni odskoczyli nowodworzanom na 7 punktów dzięki konsekwentnej grze w obronie i spokojnemu rozgrywaniu akcji. NOSiR-owi tego brakowało. W ostatniej obraz gry nie uległ znaczącej zmianie, a mecz zakończył się zwycięstwem Piaseczna 70:58.

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – MUKS Piaseczno 58:70 (21:15, 33:34, 46:50)

NOSiR: Tomasz Wiśniewski, Andrzej Tański, Przemysław Borowczyk, Tomasz Zakrzewski, Piotr Luba, Paweł Czerniakowski, Grzegorz Wójcik, Łukasz Zakrzewski, Łukasz Kubicki, Tomasz Hołociński, Marek Złotkowski